Ubytovací a domovní řád


 • Při příjezdu se host prokazuje platným dokladem totožnosti /občanský průkaz, nebo pas/. U cizinců musí mít každá osoba( i dítě) platný doklad pro hlášení na cizineckou policii. Bez platného dokladu totožnosti nebude host ubytován.
 • Při příjezdu vybíráme vratnou kauci 1000,-Kč na možné vzniklé škody.
 • Osušky a ručníky připravené na pokojích nejsou určené k vynášení na zahradu k bazénu.
 • V apartmánech je přísně zakázáno kouřit
 •  Z bezpečnostních důvodů může host používat v pokoji pouze ty elektrické spotřebiče, které slouží k jeho osobní hygieně /holicí a masážní strojky, vysoušeče vlasů a pod./
 • Z bezpečnostních důvodů není vhodné ponechávat děti do 10-ti let bez dozoru dospělých osob v pokoji a ostatních společenských prostorách apartmánů zejména na zahradě. Za bezpečnost dětí zodpovídá rodič.
 •  V době od 22.00 do 7.00 hodin jsou hosté povinni dodržovat noční klid. V případě rušení nočního klidu, stížnosti ostatních hostů nebo sousedů, bude Váš pobyt bez výhrad ukončen. Nočnímu klidu podléhá i využití zahrady.
 • ZAHRADA

  Nabízíme jako bonus k ubytování v letních měsících možnost využití naši rodinné zahrady a k ovlažení také bazén. Do bazénu je z důvodu bezpečnosti zakázáno skákat! Na zahradě je možné využít pohodlné posezení v altánku a u bazénu, lehátka, houpačku, gril, ohniště. Z altánku vidíte na dětský koutek. Své ratolesti tak máte pod dohledem a můžete si užívat chvilky relaxu. Na zahradě jsou k dispozici k zapůjčení křídy na tabulovou zeď, autíčka, šlapací traktor, pískoviště atd atd.

  Snažíme se, abyste se při Vašem pobytu cítili co možná nejlépe. Berte však ohled na své ubytované sousedy i na nás. Snažně Vás prosíme, chovejte se tak, jak byste si přáli, aby se chovali i druzí. Neničte vybavení zahrady, pokojů ani hračky a nehlučte, ať se zbytečně při plné kapacitě ubytování navzájem nerušíte. Své děti mějte pod dozorem a hračky po nich řádně ukliďte na své místo, aby byli k dispozici i druhým ubytovaným hostům. Prosíme nenechávejte odpadky na zahradě, nevstupujte do záhonu, neničte kytky a neházejte kamínky do bazénu.

 • Použití grilu na uhlí zdarma, uhlí si host zajistí sám.

Zrušení pobytu předčasně a bez náhrady ze strany provozovatele je možné z důvodu:
- kouření a manipulace s otevřeným ohněm na pokoji a v prostorách apartmánů
- úmyslné ničení zařízení a inventář apartmánů
- rušení nočního klidu
- slovního a fyzického obtěžování a napadání ostatních hostů


Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. 

V případě, zabouchnutí klíčů zevnitř dveří, zalomení klíče apd. je klíčová služba hrazena hostem!!!

‌‌
Příjemný pobyt přeje za kolektiv Apartmánů na kolonádě

Lucie Měřínská